28 Haziran 2015 Pazar

Rengarenk bayılacağınız iç cephe tasarımları...


İlginç renkli, aykırı tasarımlar...

Arkadaşlar ilham kaynağınız olsun diye bugün farklı, canlı, renkli ve çok özel tasarımları yayımladık. Strotex tuğla duvar panelleri ve saray tavan ürünleri ile sizde mekanlarınızı canlandırın.. www.delledekor.comStrotex kolay duvar paneli, lüks duvar kaplamalarına muadil olarak geliştirilmiş, kırıp dökmeden, ustaya ihtiyaç duymadan kendin yap sistemine uygun geliştirilmiş, tek ürünle yalıtım ve dekorasyonu bir arada sunan ileri teknoloji bir üründür. Strotex yalıtımlı dekoratif duvar kaplama ürünü olup özel bir zemin gerektirmeden ve doğrudan duvar, ahşap, taş, kaba sıva, ince sıva, boyalı veya boyasız bütün yüzeylere uygulanabilir. Strotex çok geniş doku, ve model seçeneklerine sahiptir. Yalıtım malzemesidir. Uygulaması kolay olup ek yerleri sıkıntısı yoktur. Birbirini takip eden desenleri ile şık bir görünüm sağlar. Üzerindeki boya uzun süre dayanıklıdır. Su, rutubet ve nem geçirme oranı %3,5'tur. Ürün yüzeyi, dış cephede kullanıma uygun olması için gerekli olan sertlik ve esnekliğe sahiptir.
Şimdiye kadar, modern bir duvar paneli sistemine sahip olmak için kapsamlı ve pahalı bir marangozluk işi gerekliydi. Dekoratörler, Tasarımcılar ve Mimarlar, kendi çağdaş tasarımlarını gerçekleştirebilmek için bu sıkıntıları yaşamak zorundaydılar. İyi bir tasarımcı duvar panel kaplamalarında en sıradan şeyler ile harikalar oluşturabilir.

Delle Dekor Strotex kolay duvar panelürünleri ile bu süreci basitleştirdi...

Strotex kolay duvar panelleri, herkesin kendi yaşam alanlarını, kendi tasarımlarına göre kolayca uygulayabilmesi için geliştirilmiştir. Artık yaşam alanlarınızı ustaya ihtiyaç kalmadan kendi kişisel zevkinizi ve stilinizi yansıtan mekânlara dönüştürebilirsiniz… Strotex dekoratif duvar panelleri yetenekli ellerde tüm güzelliğini gösterir. Bunun yanında yapınızın yalıtımı için ayrı bir masraf yapmanız gerekmez.

Bir taşla iki kuş...

Strotex kolay duvar panelleri ana materyal polistren olduğundan bir taraftan dekorasyonu tamamlarken diğer taraftan ısı ve ses yalıtımını da tamamlamış olursunuz.

Kendiniz Tasarımcı olun...

Strotex kolay duvar panelleri yaşam alanlarınıza zarafet ve estetik katacaktır. Bu dekoratif duvar panelleri üç boyutlu olmanın getirdiği zenginlikle her türlü renk, doku, stil ve tasarım zenginliğine sahiptir.
Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, istiyorsanız; Strotex dekoratif duvar panellerini keşfedin. Firmamız, Dekoratif taş, duvar panelleri, taş duvar kaplama, tuğla duvar panelleri, antik tuğla, 3d Duvar panelleri, 3 Boyutlu duvar panelleri Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, yalıtımlı duvar panelleriiç cephe duvar panelleri, imitasyon tuğla görünümlü paneller.duvar dekorasyon, 3boyutlu dekoratif duvar panelleri, siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder