8 Kasım 2014 Cumartesi

STROTEX ÜÇ BOYUTLU DUVAR PANELLERİ İLE ALAKALI TÜM DETAYStrotex üç boyutlu duvar panelleri ürünleri ile alakalı geniş bilgi...

         Bu makalemde yeni ürünümüz üç boyutlu taş ve tuğla görünümlü STROTEX ürünleri ile alakalı sıkça sorulan sorular ve uygulama ile alakalı geniş bilgi vereceğim.

Ürün çeşitlerimizi  www.delledekor.com  web sitemizden görebilirsiniz.
STROTEX NEDİR ?

           STROTEX ürünleri yüzeyi darbelere mukavemet sağlaması için akrilik malzeme ile kaplanmış 2 cm kalınlığında yüksek dansite polistren (strafor) dir. Strafor malzemeye akrilik atıldıktan sonra özel U.V boyalar ile boyanmaktadır.  Akrilik malzeme ayrıca duvar panellerinin çatlamamasını kısaca mevsim şartlarına uygunluğu sağlamaktadır.
           Strotex ürünleri standart 50x100 cm ölçülerinde üretilmektedir. Bir plaka yarım m2 yeri kaplamaktadır. Ürünlerimizin ana maddesi strafor B1 (alev yürümez) sınıfındadır.
            Ürünlerimiz genelde iç cephelerde kullanılmakla beraber dış cephelerde de kullanıma uygundur.  Ustaya ihtiyaç duymadan müşterilerimizin çoğu uygulamayı kendi yapmaktadır. Ürünlerin duvara yapıştırılmasında silikon veya seramik yapıştırıcı gibi toz grupları da kullanılabilir. Ürünlerin kesilmesinde maket bıçağı veya ince uçlu testere de kullanılabilir. Plakalar yanyana döşenirken desenler birbirini takip eder. Burada dikkat edilmesi gereken gölgelerin alt kısımlara denk gelecek şekilde döşemektir.  Ürünlerin birleşim yerlerinde kalan ek yeri ince çizgi halindedir ve rahatsız etmez. Ürünlerimiz montaja hazır boyalı halde gönderilmekte müşterilerimize sadece duvara yapıştırma işlemi kalmaktadır.
          Strotex duvar panellerinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır.
         
          Strotex duvar kaplamaları Türkiye'nin her yerine gönderilmektedir. Şehir dışına genelde ambar firmaları daha uygun olduğundan onlarla gönderim yapmaktayız. Koli ebatları 50x50x100 cm dir ve bir kolide 6 m2 (12 plaka) duvar paneli bulunmaktadır. 

           Sadece dış cepheye özel 4 cm lik dış cephe duvar kaplamaları (mantolama) yakında satışı başlayacaktır. Ürün dış cephede uygulanacaksa kesinlikle panelin etrafına mastik vurulmalı ve su girmesi engellenmelidir. Ürünlerimizin temizliği nemlibez veya yıkanarak yapılabilir. 
           Bayilik için yusuf.erdem@delledekor adresine mail atabilir veya 0532 687 2956 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz. 
           Strotex yalıtımlı duvar kaplama panelleri  ıslak mekanlarda çok rahat kullanabilirsiniz. bunun dışında restoranlar, teşhir vitrinleri, cafeler, ev salonları, tv ünite arkası, bina girişlerinde kullanıma uygundur. Ayrıca oteller, restoranlar, okullarda malzemelerimiz rahatlıkla kullanılabilir, sinema, fotoğraf stüdyoları mekanlarını bu ürünle canlandırabilir istedikleri tasarımları oluşturup keyfiniz çıkarabilirsiniz. Aşağıda uygulama örnekleri görebilirsiniz veya www.delledekor.com websitemizden de inceleyebilirsiniz.


KULLANIM ALANLARI

                                                                  İç ve dış cephelerde kullanılabilir.

Muadillerine nispeten ekonomiktir.

Yalıtım malzemesidir.

Zehirli gazlar içermez.

Bakteri üretmez.

B1 sınıfı alev yürütmez tiptedir.

Üzerine boya yapılabilir.

Ağırlık 2,0 – 2,5 kg/m2. dir.

Uygulaması kolaydır

KULLANIM ALANLARI
Yeni ve eski binaların dış cephelerinde
İç mekan uygulamalarında
Otellerde ve villalarda
Cafe ve restoranlarda
Stant uygulamalarında
Bahçe duvarlarında
İç ve dış mekanlarda
İstinat duvarlarında
Alışveriş merkezlerinde
Mağaza Show romlarında
Tiyatro sahnelerindeStrotex Duvar Panelleri Test Raporu

STROTEX BUTİK DUVAR PANELLERİ 

Arkadaşlar aşağıdaki resimlerde görüldüğü gibi isterseniz mekanınızın bir duvarına veya belirli bir kısmına istediğiniz bir manzara, figür, resim veya firma logosu yerleştirebiliyoruz. Bunun için mekanınızın duvarını ölçüp istediğiniz resmi bize göndermeniz yeterlidir. Burada dikkat edeceğimiz husus basacağımız resmin duvarda güzel çıkması için boyutunun yüksek olması gerekmektedir. Uygulamayı yaptıktan sonra size kalan mekanın keyfini çıkarmak. 

Strotex üç boyutlu duvar panelleri iç cephe uygulamaları


Strotex üç boyutlu duvar panelleri dış cephe uygulamaları

 


STROTEX ÜRÜNLERStrotex yalıtımlı duvar kaplama panelleri muadilleri olan Dekoratif Taş, Yapay Ahşap Kaplama Dekoratif Duvar Panelleri, İç Mekan duvar kaplama Dekoratif Paneller,  Salon Duvar Tuğla Kaplama İç Mekan duvar kaplama TV, kanepe, yatak başı, , merdiven, ve çocuk odası, çalışma odası ve ev dekorasyonu mutfak vb 1.The arka duvarları bu malzeme için geçerli olabilir. Şirket görüntü projeksiyon, gibi her türlü plan duvarlar için uygundur. 


www.delledekor.com

HOŞÇAKALIN 
ALLAH'A EMANETHiç yorum yok :

Yorum Gönder